SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa vizionit ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75.18 m²
ID e produktit :
116399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 75.18 m2 Banesa gjendet ne Lagjen e Re rruga Halim Spahia ne FerizajBanesa eshte me perfundim e siper punimet eshte duke i kryer kompania ndertimore " Vizioni" Banesa ka nje sallon nje dhome gjumi nje banjo dhe nje wc dhe nje shpajz mirPo ekziston mundsia e ndryshimeve per te nxjerr dy dhoma gjumiDokumentacionin e ka ne rregull dhe per vitin e ardhshem eshte e gatshme per banim.Cmimi sipas marveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahin
Ferizaj
044324929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »