SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banes
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
116448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Banes me qeta ne lagjen Mati 1 konkretisht sa me afer Eulexit.Jemi qift dhe te jete banesa maximun deti 50m2.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
049224496
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »