SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjent Banesa
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
116490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa prej 106m me letra(125),e mobiluar,me nxemje qendrore,e pershtatshme per me e jep edhe me Qira(familjar dhe nderkombetar),Banesa gjindet ne Katin e 5 nr 25 ne rrugen Lidhja e Prizrenit(tophane)-Prishtine.Uje 24 ore.Qmimi i blerjes eshte 78000euro(kesh),aq sa eshte paguar me kesh,pa i llogaritur mobilimet,nxemjen qendrore,dyert,banjon etj,qe jane investuar ne vlere minimur 20000euro. Vetem me pare kesh,jo ndrim
Kontakti 37744313361 edhe viber
Informata rreth publikuesit
bekim_kaqiku
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »