SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA TE QAFA NE QENDER TE PRISHTINES (urgjent)
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
116510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shitet shtepia ne qender te Prishtines te Qafa. Shtepia ka oborr dhe dokumentacion te rregullt, Ka 4 dhoma 2 banjo 2 kuzhina. E renovuar e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
freddy1220
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »