SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
245 m²
ID e produktit :
116514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes shtepine ne periferi te prizrenit (3km largesi, prapa hotel gold dhe palma mobilies).
Ka 245m2.
Kati i pare: sallon kuzhine, dhome e ndejes, banjo, shpajz, kalldaja (dhoma per nxemje qendrore).
Shtepia ka dy hymje.
Kati i dyte: 3 dhoma te fjetjes njera prej tyre me bajno ne vehte, utiliti ( dhoma per rrobalarje dhe hekurosje), banjo, 2 ballkona.
Shtepia ka 245m2 per banim dhe 3.8 ari oboor.
Eshte e pajisur me bunar me rakete italiane e furnizuar 24 ore me uje.
Nxemja qendrore e instaluar, kolektoret e ngrohjes pjeserisht nen dysheme por mungon kalldaja (shporeti i ngrohjes)
Kuzhina e re me elemente te BBekos.
dyert dhe dritare e jashtme te kualitetit te larte.
Shkallet e brendshme te shtruara me mermer.
Shtepia ka plan dhe arkitekture moderne dhe statike shume te qendrueshme.
Gjendet ne nje zoe te qete dhe te rehatshme.
Shtepi ideale per familje.
i mungon izolimi i jashtem.
Nuk eshte ne hipoteke eshte ne emer timin dhe procedurat e shitjes mund te behen menjehere te noteri.
Presim bleres serioz.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emin
Prizren
049868255
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »