SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kulla Rezidence
Çmimi :
€64,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
116528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallonin dy dhoma gjumi banjon dhe ballkonin. Eshte ne katin e 5
Banesa eshte ndertim i firmave Linproject &Europroject Plus dhe eshte ndertim e siper . " KULLA REZIDENCE"
( viber nr. +386 49 438 669)
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prishtinë
049562662
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »