SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 71.31 m2 në Lagjen e Mati 1 – Pozhegu Brothers shpk
Çmimi :
€56,976.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
116529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 71.31 m2 me dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, ballkon. Objekti banesorë gjendet në Lagjen e Mati 1, Rr.” Hasan Jashari”, me Çmim të volitshëm.

“Pozhegu Brothers” ofron shitjen e banesave edhe përmes “Raiffeisen Leasing”- ku përms leasingut mund të lihet hipotekë banesa e blerë.

Shembull si funksionon blerja përmes Leasingut:

Banesa me sip. 71.31 m2 – Kati 3. Çmimi për m² është 799.00 Euro
Çmimi Total: 56,976.69 Euro
Pjesëmarrja nga Blerësi ( 25%): 14,244.17 Euro
Financimi nga Leasing: 42,732.52 Euro
Kësti Mujorë Për 20 vite është: 328.49 Euro
Interesi Vjetorë Varjabil është: 6.80%

Po ashtu “Pozhegu Brothers” ofron shitjen banesave me këste deri në përfundim të banesës. 30% të shumës paguhen në momentin e nënshkrimit të kontratës. 50 % e pagesës do të bëhet me rata deri në përfundim të projektit banesor dhe 20 % me rastin e dorëzimit të çelësave.
Informata rreth publikuesit
Pozhegu Brothers shpk
Prishtinë
045543222
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »