SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
€660.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:51
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
116531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallon dy dhoma gjumi banjo dhe ballkone, eshte ne katin e nente.
Banesa eshte ne katine 9 dhe eshte ndertim i firmes Besa Com
Bartja e baneses mund te behet permes Noterit.
( viber nr. +386 49 438 669)
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prishtinë
049562662
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »