SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Prishtune
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
116536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallon dy dhoma gjumi banjo dhe ballkon, eshte ne katin e katert pluse jane edhe dy kate lokale nen te .
Banesa eshte ndertim i EXDC e gatshme per banim.
Bartja e banesen mund te behet permes Noterit.
( viber nr. +386 49 438 669)
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prishtinë
049562662
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »