SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 85m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
11654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 85m2, ne qender te Prishtines, kati i IV dhe eshte komplet e mobiluar.
Banesa gjendet ne rrugen Andrea Grope afer qebaptores Sarajeva ose mrapa kino ABC 1.
Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon po ashtu posedon edhe ngrohjen qendrore edhe klimen.

Cmimi sipas mareveshjes.
tel. 044 278 674
Informata rreth publikuesit
Shemsedin
Prishtinë
044278674
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »