SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 84.61 m2 në Lagjen e Mati 1 – Pozhegu Brothers shpk
Çmimi :
€63,372.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
116545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 84.61 m2 me dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, ballkon. Objekti banesorë gjendet në Lagjen e Mati 1, Rr.” Hasan Jashari”, me Çmim të volitshëm.

Banesat jane te termoizoluese me tulla të kuqe të fasadës. Janë të përshtatshme për ju dhe familjen tuaj. Banesat do të kenë hapësirë për parkingje, lodra për fëmijë, fushë basketbolli, shëtitore, hapësirë e gjelbërt, banesat kanë gjithashtu mirëmbajtje të objektit si dhe objekti banesor posedon dy ashensor të paijsur me kartela.

“Pozhegu Brothers” ofron shitjen e banesave edhe përmes “Raiffeisen Leasing”- ku përms leasingut mund të lihet hipotekë banesa e blerë.

Shembull si funksionon blerja përmes Leasingut:
Banesa me sip. 84.61 m2 – Kati 6. Çmimi për m² është 749.00 Euro
Çmimi Total: 63,372.89 Euro
Pjesëmarrja nga Blerësi ( 25%): 15,843.22 Euro
Financimi nga Leasing: 47,529.67 Euro
Kësti Mujorë Për 20 vite është: 365.37 Euro
Interesi Vjetorë Varjabil është: 6.80%

Po ashtu “Pozhegu Brothers” ofron shitjen banesave me këste deri në përfundim të banesës. 30% të shumës paguhen në momentin e nënshkrimit të kontratës. 50 % e pagesës do të bëhet me rata deri në përfundim të projektit banesor dhe 20 % me rastin e dorëzimit të çelësave.
Informata rreth publikuesit
Pozhegu Brothers shpk
Prishtinë
045543222
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »