SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Gjakove
Çmimi :
€440.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:24
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
149 m²
ID e produktit :
116549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon sallon tri dhoma gjumi banjo dhe terace, eshte ne katin e nente.
Banesa eshte ndertim i firmes A Contruction dhe e gatshme per banim.
Bartja e baneses mund te behet permes Noterit.
Banesa eshte e ndare ne dy pjese 70m2 dhe 75 m2 poqese doni mund te mbetet keshtu poqese doni mund ta bashkojme.
( viber nr. +386 49 438 669)
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Prishtinë
049562662
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »