SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për Shitje Shtëpia afër Ambulantës
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
330 m²
Viti i ndërtimit :
1988
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
116554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE shtëpia në lagjen Bregu i Diellit afër Ambulantës

330m2 | 9 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | 2 Ari truall

●rr.Hyzri Talla, Bregu Diellit, Prishtinë
●Tri kate, çdo kat mund të shndërrohet ne banesë Sallon+Kuzhinë dhe 3 Dhoma gjumi
○Afër Ambulantës, Shkollës Ismail Qemajli dhe Stacionit të autobusit Linja 3
○Dalje të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore
○Posedon kopësht privat
○Lëshuar me qira për 3 Vite
○E përshtatshme për Biznes, Jetesë, Afarizëm

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri


#kompas #kompaspatundshmeri #shtepi #shitje #prishtina
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »