SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira zyrja ne Ulpiane perballe AAK
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
116561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira zyrja e cilaa gjendet ne lagjen Ulpiana, perballe selise se AAK ne katin e dyte e renovuar teresisht ne siperfaqe prej 57 m2 me pamje nga rruga kryesore dhe ajo dytesore.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatbardha
Prishtinë
049930090
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »