SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË LAGJEN AKTASH.
Çmimi :
€84,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
116564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË LAGJEN AKTASH, TË ISH RESTAURANT "RUGOVA” KATI 7, ME SIPËRFAQE 84m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, ASHENORË, E RENOVUAR DHE MOBULUAR, ÇMIMI 84.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »