SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qera.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
116599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera ne lagjen Ulpiana kati par,banesa ka sallon dhe kuzhin bashk+nje dhome veq.Banesa gjendet afer marketit BeniDona.Nr.telefonit: 044/49-280-258Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Vitina
044/49-280-258
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »