SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
116608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne tokbahqe afer parkut,rruga ''Mbretëresha Teutë''.Shtepia eshte me 6 Ari Truall,madhesia eshte 11.50X13.50 ,ka 4 kate dhe nje nen kulem gjithashtu kati i pare eshte per lokale dhe ka 900 m2,ka kanalizim,ujë dhe rrymën deri ne brendësi gjithashtu ka dyer dhe dritare.Cmimi sipas marveshjes.Nr.kontaktues 044-164-304 Viber +38649440960
Informata rreth publikuesit
Aga
Podujevë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »