SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES TROJE, KOLOVIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:47
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
116610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 16 ari në Kolovic-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrugë te asfalltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€.
Shes 5 ari truell me rrugë të asfalltuar, ne lagjen Kolovic-Prishtinë me mundesi ndarje nga 2 ari, apo ma shum, ka uji rrym, kanalizim dhe internet, posedojm gjitha dokumentat. Çmimi 1 ari 5000euro
Kontakt_Viber_
045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »