SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Lokal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:49
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
116615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme lokale afariste per blerje ne lagjet: -Dardania dhe Ulpiana ose pejton me siperfaqe 100-140m2. poashtu kerkohen lokale afariste per qera ne lagjet: -Mati 1 -Arberia (ish Dragodan) -Taslixhe, dhe Qender me siperfaqe deri 500m2. kontakt_Arberi _Viber _045 19 00 19 arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »