SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Trojet ne Matiqan afer Xhamise dhe Çeshmes
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '17
Madhësia :
15000 m²
ID e produktit :
116626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trojet ne Matiqan afer Xhamise dhe Çeshmes se Matiqanit me infrastrukture te rregulluar dhe me te gjitha dokumentet e nevojshme. Gjiithsej jane 15 ari te ndare ne 4 parcela Cmimi: 10000 Euro per ari
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Prishtinë
045345543
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »