SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 100 m2 69000 € Kompleksi Pozhegu Brothers
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
116637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 100 m2 69000 € , 3 dhoma te fjetjes - Kompleksi Pozhegu Brothers ,Muharrem Fejza C11/A1 .Banesa edhe me pamje nga parku i kompleksit si dhe posedon parking nentokesor
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Prishtinë
045345543
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »