SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3dhomshe 92m2, kati i 5-te ne Qender
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 92m2, ne katin e 5-te, mbrapa Hotel Siriusit ne rrugen Tring Smajli, afer Qendres dhe Parkut te qytetit. Banesa është e rehatshme dhe funksionale, orientimi Jug-Lindje, eshte e mobiluar dhe shitet komplet me mobilje. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor
- kuzhina me trapezari
- dhoma e fjetjes per prinder
- dhoma e fjetjes per femije
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi është 95.000 euro,
Nuk pranohet ndrrim.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »