SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 18.5 ari trollë në Bernicën e Epërme
Çmimi :
€83,250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:34
Madhësia :
1850 m²
ID e produktit :
116658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 18.5 ari troll ne Bernicen e Eperme , afër villës së Edona Llalloshit.
E përshtatshme për restaurant , shtëpi me panoramë të bukur, Pozicioni jugor me pamje nga Bjeshket e Nemuna dhe malet e Sharrit.
Pranë truallit ka rymë ,ujë dhe kanalizim.
Trualli ka qasje me disa rrugë. 200 metra larg rrugës së asfaltit

çmimi: 4500Euro për ari

çmimi:83.250 Euro i diskutueshem

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »