SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
116662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Dardania.
Banesa ka dy dhoma,kuzhine , banjo dhe koridor.Gjindet afer dy parqeve te Dardanise.
Per me shume informata te hollesishme mund te kontaktoni ne numrin:
044-168-052 ose
viber +377-44-168-052
Informata rreth publikuesit
Yll
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »