SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera, B.i Diellit, banesat e hirta
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
116666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera, ne Bregun e Diellit, tek banesat e hirta, 63 m2.
E pershtatshme per zyre dhe banim. banesa eshte e renovuar, ka ngrohje qendrore te qytetit, e pamobiluar (perveq elementeve te kuzhines).
Kati i pare:
-Dhome dite
-Dhome gjumi
-Kuzhina
-Shpajz
-Banjo
-Ballkon

Çmimi: 220 eur
KRG-Kosova Realty Group
tel:044 173 593

info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »