SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepia ne hajvali
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
116688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes shtepin ne hajvali me 5 ari oborr.shtepia posedon:sallon me kuzhin.1 dhome gjumi.1 banjo.koridorshtepia shitet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banimQmimi:15.000 euroTel:044-980-890

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
044-980-890
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »