SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes lokalin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
116690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Lokalin ne Breg të diellit banesat e Standartit. Lokali ka 25m dhe eshte me qera.
Tel 049606600
Informata rreth publikuesit
Cafebar
0038649606600
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »