SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija luksoze ne Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Madhësia :
480 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
116696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepija ne Veternik afer restorant Ariu
-Kati I
Dhome dite
Kuzhin
Banjo
-Kati II
1 Dhom te fjetjes me banjo dhe teras
2 Dhoma te fjetjes
2 Dhoma te fjetjes me terasa
2 Banjo
Podrum dhe Garazhd
Nxemje me naft ner granit.
Shtepija ka truall 8 ari e 20m2

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »