SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te bill klintoni
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
116697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera te bill klintoni 33m2, podrumi 11m2 dhom dite me kuzhin banjo eshe e pershtatshme per zyre,ambulant,kati perdhes.

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »