SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Baneses 98 m2 në qënder të Vushtrris kati i par Banesa pos
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '13
ID e produktit :
11672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Baneses 98 m2 në qënder të Vushtrris kati i par

Banesa posedon 4 dhoma duke perfshir edhe sallonin 2 banjo dhe 2 ballkona po ashtu edhe bodrumin

Për më shum informata kontakto në 044 198 041

Qmimi 65000
Informata rreth publikuesit
Nori
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »