SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 106 m2,kati i dyte,rruges per germi
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
106 m²
ID e produktit :
116731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa rruges per germi , me saktesisht afer AUK ( American University in Kosova).
Posedon 3 dhoma gjumi , sallonin bashk me kuzhinen , koridorin , banjon dhe 3 ballkona.
Eshte ne katin e dyte . Banesa eshte e shtruar me parket. Nuk eshte e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Xhavit
Prishtinë
044182240
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »