SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Eksluzive me Qira qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
116732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese Eksluzive me qira ne Aktash te Meridiani kati 2, e renovuar dhe e mobiluar ne teresi ne menyre Moderne, bashkohore me mobile kualitative, me stil te veqant te papare dhe ka kete renditje, pra
Banesa posedon :

- Dhoma e dites,
- Kuzhine me trapizari,
- 2 Dhoma gjumit me dopjo,
- 2 Terasa,
- Banjo,
- Koridor,

Kontakt_WhatsApp_Viber Arberi

045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »