SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese moderne per familje-300_Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
116735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banese me qera banesen ne Dardani afer Bast Trade dhe Viva Fresh Store.
Ka dhome te dites, kuzhine, trepezari, dy dhoma gjumi,
(nje per cifin dhe nje per femije), banjo dhe ballkon. koridor , e tera e mobiluar dhe renovuar.

Kontakt_WhatsApp_Viber Arberi
045 19 00 19 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »