SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes ne breg te dillit
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
116738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne breg te dillit te banesat e hinta ne katin e 4 komplet e renvura dhe posedon nje dhom dite me kuzhin, dhom gjumi me ballkon , banjo qmimi 40.000 per me shum 044778169.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altina
044778169
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »