SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trolli
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
116744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte perball Al Petrolit (ish Baci petrol) Rruga Vllezrit Fazliu (te ish pazari i kerrev) Toka ka 89 metra Gjatsi dhe 9 metra gjersi vlen te ceket se rruga ka 5 metra gjersi te perbashket Dokumentat jane gjethqka ne rregull Mund te perkthehet meniherPer me shume Info. Kontakt numer :+386 49 10 10 49

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
+386 49 10 10 49
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »