SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
116757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e re, e pabanuar dhe moderne, i ka gjitha kushtet elementare per jetese (uje, rryme, ashensor etj.).Ka dy dhoma nje banjo dy ballkona koridor dhe sallon. Gjindet afer shkolles Gjon Serreqi dhe vetem 5 min larg qendres se qytetit!
-97 m2.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Te Niti
Ferizaj
044149657
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »