SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
116762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Katin e dyt, eshte e mobiluar, dhe eshte ndertese e re, posedon nje dhome fjetje dhe dhome ndeje se bashku me kuzhine.
Informata rreth publikuesit
dardan
Prishtinë
044 519 102
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »