SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira në Veternik Përballë Lagjes 038
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '17
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
116763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për qira LOKALI që gjendet në Ndërtesën Illyria, rruga Prishtinë-Graҫanicë, përballë lagjes 038.

Lokali gjendet afër rrugës kryesore Prishtinë-Graҫanicë, në katin e parë, ka një sipërfaqe prej 500 m2 si dhe e ka parkingun e tij. Brenda ka hapësirë të mjaftueshme si dhe i posedon kushtet mjaft të mira që e bëjnë atë të përshtatshëm për tu përdorur si zyre, dyqan, depo, sallë ekspozitash (showroom) e të ngjashme.

Qiraja mujore është 1,500€, e pagueshme në avans prej 3 muajsh, plus depoziti prej 3 qirash mujore.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.625306, 21.161350

Për më shumë informata:

+377 44 221 311 (Viber & WhatsApp)
+386 43 221 311
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »