SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banesa me Qira ne Dragodan - Kodi 0669
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Dragodan - Kodi 0669

Lokacioni: afer Komunes - Kompleksi Tregtia

Siperfaqe: 80 m2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Uj 24 H
- Nxemje Qendrore
- Lift
- Parking

- Banesa eshte e mobiluar pjeserisht dhe mobilohet komplet me mobile te reja sipas deshires se klientit.

Çmimi €400

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »