SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banes ne Shitje ne Tophane afer Komunes dhe Gjyqit - Kodi 0658
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Moderne me Qira ne Tophane - Kodi 0658

Lokacioni: perball Gjyqit Qarkut te ish-Mobini

Siperfaqe: 60 m2

Kati 2

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon ( 18 m2 )

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Mirembatje te Hymjes

- Banesa eshte sapomobiluar me mobile moderne.

Çmimi €250

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »