SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banes me Qira te Qafa - Kodi 065
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira te Qafa - Kodi 0655

Lokacioni: afer VV

Siperfaqe: 85 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Uj 24 H
- Lift
- Nxemje Qendrore
- Parking
- Mirembatje te Hymjes

- Banesa eshte shum i qet dhe e pershtatshem per familjar

Çmimi €350

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »