SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Emshir Menyr Banesore te UBT - Kodi 0652
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
135 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
116771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Emshir - Menyr Banesore - Kodi 0652

Lokacioni: afer Kolegjit UBT

Siperfaqja : 137 m2

Kati 3

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Shpajz

Posedon:

- Uj 24 H
- Parking

- Uji dhe Mbeturinat perfshihen ne Cmim

Çmimi 250 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »