SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali 40m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '13
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
11679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 40m2 i cili gjindet ne banesen 7-te kateshe ne Ferizaj ne rrugen Sejdi Sejdiu. Lokali ka banjon e rregulluar ka uje dhe rryme. Çmimi sipas marveshjes. Per me shume konaktoni ne numrin 044 985 143
Informata rreth publikuesit
Fitim
Ferizaj
044985143
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »