SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banesa me Qirane Breg Diellit Nxemje me Termokos - Kodi 00597
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
6 Banesa me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0597

Lokacioni: te Fura Qerimit 2 afer Kompleksit Standarti

Siperfaqet e Banesave:

- 75 M2 - Kati 1 - 3
- 88.7 M2 - Kati 1 - 6 - 7
- 84 M2 - Kati 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

- Banesat me 88.7 m2 posedojn dhe Wc Ndihmse.

Posedojn:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Parking
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Kopsht

- Banesat leshohen te Mobiluara dhe te Pamobiluara
- Te gjitha banesat mobilohen sipas deshires se klientit

Çmimi me Mobile €350
Çmimi pa Mobile €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »