SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banes me Qira ne Lagje Spitalit - Kodi 0585
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Lagjen e Spitalit - Kodi 0585

Lokacioni: mbrapa Spitalit rruga per te Pallati i Drejtesis

Siperfaqe: 93 m2

Kati 7

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Uj dhe Rrym 24 H
- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Parking
- Kompleksi Banesor eshte 10 Katshe

- Objektn e ka ndertuar Kompania Bota e Re

Çmimi 220 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »