SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli per ndertim prej 5 ari ne Lagjen e Gjelber ne Germi, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
11680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli per ndertim prej 5 ari ne Lagjen e Gjelber ne Germi, Prishtine pas AUK.

Trualli ka leje ndertimi dhe eshte i pajisur me infrastrukture (uje, rryme, kanalizim). Eshte ne lokacion shume te mire per shkak te lidhjes se shpejte rrugore deri te pllaci.

Cmimi i volitshem!

Per me shume informata te lutem na kontaktoni!
Informata rreth publikuesit
Dugagjin
Prishtinë
+37744117033
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »