SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në L. Spitalit M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:26
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagen e Spitalit, afer Banesave te Royallit, kati i I-rë,
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 3 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »