SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË RRUGËN KRYESORE TË LAGJES SË SPITALIT
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
116814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË RRUGËN KRYESORE TË LAGJES SË SPITALIT,500m NGA RRETHI KRYESOR

Banesa i ka 60 m², është në katin e 3 dhe posedon ashensor, si dhe ka pamje te mirë drejtuar nga Lindja.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 korridor
1 ballkon
1 parking (garazh)

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.646390, 21.176100

Çmimi i shitjes së banesës është 45,000 €
Çmimi i shitjes së banesës me Parking (garazh) është 52,000 €

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »