SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia me Lokal në rrugën Gazmend Zajmi (ish rruga Dubrovniku) në Prishtinë
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:31
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
116815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet patundshmëria në rrugën Gazmend Zajmi (ish rruga Dubrovniku) në Prishtinë.

Patundshmëria është me sipërfaqe prej 3.08 Ari, prej tyre shtëpia i ka 230 m² që është hapësirë banimi si dhe 36 m² janë lokal. Patundshmëria ka qasje direkte në rrugën kryesore.

Organizimi i shtëpisë:

3 dhoma gjumi
1 sallon
1 banjo
1 shpajz
1 bodrum

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.656977, 21.165540

Çmimi i shitjes së patundshmërisë është 500,000€.

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »