SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Ulqin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Madhësia :
446 m²
ID e produktit :
116829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pllaci Shume atraktiv per Biznes ne Lokacionin Me te mire ne Ulqin , ngjitazi me HOTEL FREJBURG ne Pllazhin e Vogel ,Pllaci ka hapsir prej 446m2 dhe Pronsia eshte e Regjistruar ne Emer te Pronarit Kosovar , Dhe ne qdo Marveshje Prona mund te kaloi ne Emer te Blersit , Gjithashtu Pllaci posedon Kyqjen ne rrym, ne Uje , Kanalizim dhe qasje ne rruge .Cmimi Me Marveshje.

Per info kontaktoni : +37745401790.
Viber : +38649349881.
Ju Faleminderit Per Mirkuptim !
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Podujeva
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »